O jarních prázdninách k nám na chatu zavítal moderátor a herec Jakub Pavelka, aby si společně se svou rodinou užil krásy zimních sportů v malebném prostředí Zadova. Přečtěte si o tom, jak se mu u nás líbilo a třeba se dozvíte i něco víc.


V tom každodenním shonu, který já mám, jsem rád, když mohu na chvíli vypadnout od té vší práce a trochu si odpočinout. Někde, kde je krásně a mohu tam čerpat energii. A proto jsem byl z této chaty přímo nadšen. Jednoduše mě uchvátila. Majitelé tuto chatu nově zrekonstruovali a tak se tam budete mít dokonce lépe, než doma. Pro mě to byl, dalo by se říct, už luxus. Kotel automatický, takže vždy, když jsme přišli z lyžovačky, krásně jsme se v teple ohřáli. A když někomu z nás byla zima, mohli jsme si vylézt na pec. To už je skoro jako v pohádce.

Já jsem velkým fandou takového toho klasického klidného venkovského života. Takže když jsem viděl pec, ostatním jsem řekl: “Postele si nechte!” A taky jsem na ní strávil každou noc. Když jsem se podíval z okna, mohl jsem se kochat zasněženou přírodou. Chata byla strašně prostorná. I když nás v chatě bylo více, každý jsme si tam našli i své soukromí. Není to taková ta malá horská chatka. Tohle je prostě obrovitá chata s velkými pokoji. Ty jsou navíc krásně vybavené.

Další velkou výhodou je umístění chaty. Já osobně jsem trochu lenivý člověk a tak mě těšilo, že to na sjezdovku bylo jen pár metrů. Cesta tak trvala sotva minutku. Chata je přímo pod parkovištěm. A i když jsme se vydali na běžky, neměli jsme to daleko. Vyčerpáni jsme se pak vraceli na chatu z kopce. Zkrátka jsme nemuseli absolvovat jakýsi výšlap na chatu, jako známe třeba z českých filmů.

I přes to, že je chata vybavena internetem, podaří se Vám v ní vypadnout z každodenních strastí. A ani na něm nebudete chtít trávit tolik času. Chata svou atmosférou vyloženě svádí k relaxaci. Tuto chatu mohu jen doporučit a důkazem toho je, že už se těším, až na ní opět strávím chvilku času.

Jakub Pavelka